fbpx

Ücretsiz Kargo ve Kişiselleştirme

Değişim & İade

Web sitemiz üzerinden satın alınan ürünleri, teslim tarihinden itibaren 15 günlük süre içerisinde değiştirebilir ve iade edebilirsiniz.

Değişim ve iade yapılabilmesi için ürünün kullanılmamış olması(üzerindeki güvenlik bandının sökülmemiş olması) ve üründe herhangi bir hasar olmaması gerekmektedir.

Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde, ayrıca küpelerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.

Değiştirmek ya da iade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, kutu, fatura, irsaliye ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak firmamıza gönderilmesi gerekmektedir.

İade edilen ürün ya da ürünlerin bedeli iadelerin firmamıza ulaşmasının ardından 7 gün içerisinde, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir.

Orlaliving.com ile ilgili sorularınız için hafta içi 09:30 – 17.30 saatleri arasında 0850 441 67 52 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Adres : İvedik OSB Mah. 1345 Cad. No:69 Yenimahalle Ankara
Telefon : +90 850 441 67 52
E-Posta: info@orlaliving.com

güncelleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.