fbpx

Ücretsiz Kargo ve Kişiselleştirme

Alışveriş

Ürünlerde Kullanılan Malzemeler Nelerdir ?

Aksesuar kategorimizdeki ( kolye, küpe, bileklik vs.) ürünlerimizin tamamı 925 ayar gümüşten üretilmektir. Siparişlerdeki seçimlere göre 18 ayar altın kaplama işlemi uygulanmaktadır.
Ev-Yaşam kategorisinde yer alan diğer ürünlerimizde her bir ürünün materyal bilgisi ilgili ürünün  sayfasında belirtilmiştir.

Sipariş Oluşturulurken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir ?

Siparişinizi oluştururken  opsiyonel seçenek sunulan alanlarda( renk,ebat, zincir uzunluğu vb.) isteğinize uygun seçeneği seçtiğinizden emin olunuz.
Ürünü hediye olarak alıyorsanız, bu bilginin siparişiniz oluşturulurken ‘Not’ kısmında belirtilmesi ayrıca teslim adresi ve fatura adresi bilgilerini bu hususu göz önünde bulundurularak doldurması gerekmektedir.

Sipariş & İadeler

İade – Değişim Süresi ve Koşulları Nedir ?

Web sitemiz üzerinden satın alınan ürünleri, teslim tarihinden itibaren 15 günlük süre içerisinde değiştirebilir ve iade edebilirsiniz.
Değişim ve iade yapılabilmesi için ürünün kullanılmamış olması(üzerindeki güvenlik bandının sökülmemiş olması) ve üründe herhangi bir hasar olmaması gerekmektedir.
Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde, ayrıca küpelerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.
Değiştirmek ya da iade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, kutu, fatura, irsaliye ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak firmamıza gönderilmesi gerekmektedir.
İade edilen ürünün firmamıza ulaşmasının ardından en geç 14 gün içerisinde ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir.

Kargo Süreci Nasıl İşlemektedir ?

Siparişinizin tamamlanmasını takip eden 3 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya teslim edilir. Kargoya teslim edilen siparişinize ilişkin kargo takip numarası tarafınıza e-mail yolu ile iletilir. Teslimat adresine dağıtım yapacak olan şubenin yoğunluğuna göre 3 iş günü içerisinde kargonuz tarafınıza teslim edilir.

Bakım – Onarım Hizmeti Mevcut Mudur ?

Aksesuar kategorisinden yapacağınız alışverişlerde 1 yıl içinde iki kere ile sınırlı olmak üzere ücretsiz onarım, bakım hakkınız bulunmaktadır. Onarım ve bakım hizmetinden faydalanmak üzere ürününüzü firmamıza gönderilmeden info@orlaliving.com adresine e-mail yolu ile bilgi verilmesi gerekmektedir. Onarım ve bakım hizmetinden faydalanmak üzere ürünün firmamıza gönderiminde kargo bedeli tüketici tarafından karşılanacaktır.

güncelleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.